Directieteam 


WIE IS WIE:

Algemeen directeur:
053/645 920
Manu Langerock
LangerockM@strafael.zkj.be

Directeur Zorg en Kwaliteit:
053/645 922
Christa Van Hecke
VanHeckeC@strafael.zkj.be

Stafmedewerker Zorg en Kwaliteit:
053/645 921
Kirsten Fernandez-Suarez
fernandezsuarezk@strafael.zkj.be

Stafmedewerker Administratie:
053/645 914

Maureen Van Vaerenbergh
VanVaerenberghM@strafael.zkj.be

Onthaal:  
Tel. 053/666 579  
Fax 053/660 127

Kathleen Asselman
AsselmanK@strafael.zkj.be

Administratie:
Tel.  053/645 913

Cindy D'Hoe
DHoeC@strafael.zkj.be
Ilse Geerts
GeertsI@strafael.zkj.be

Opnameverantwoordelijken:

Hoofdverpleegkundigen woongemeenschappen:

  • VOGELZANG:   
    Tel. 053/645 911

    Inge De Coster
     
  • HERFSTVREUGDE:   
    Tel. 053/645 910

    Ingrid Segers
     
  • HEMELHUIZE:   
    Tel. 053/645 915 

    Ann Machiels
     
  • ZILVERBERK:  
    Tel. 053/645 918

    Cindy Van Asbroeck 
     
  • LICHTHOVE:   
    Tel. 053/645 917

    Chris De Cooman
     
  • KORENBLOEM:   
    Tel. 053/645 919

    Rafaël Veelhaver

​Overige diensthoofden:

  • KEUKEN:   
    Tel.  053/645 925

    Jean-Louis Hinnekint
     
  • VOEDINGSDESKUNDIGEN:
    Tel.  053/645 925
    Greta D'Haeseleer en Sylvia De Bisschop

     
  • KINE:   
    Tel.  053/645 928  

    Alain Boone
    DH_kine@strafael.zkj.be
     
  • SERVICE DIENST:
    Tel.  053/645 924

    Christel Hendrickx  en Elke Ots
     
  • TECHNISCHE DIENST EN PREVENTIEADVISEUR:   
    Tel.  053/645 923 

    Marc Vierendeels
    VierendeelsM@strafael.zkj.be

Pastorale dienst:
Tel. 053/645 927
Luc Bouckaert 
BouckaertL@strafael.zkj.be

Tel.053/666 579 (onthaal)
Jens Van Wesemael 
VanwesemaelJ@strafael.zkj.be

Referentiepersoon dementie
053/645 921
Kirsten Fernandez-Suarez
fernandezsuarezk@strafael.zkj.be

Coördinator vrijwilligerswerk: 
053/666 579 (onthaal woonzorgcentrum)
Hadewych Daem
DaemH@strafael.zkj.be